Родентициди

Гризуни стали одними з перших супутників людини. На данний момент точно не визначено як давно миші та криси почали існувати синантропно і стали надокучливими для людей.
Гризуни поселилися майже на всіх континентах Землі, окрім Арктики і Антарктиди. На території України налічується близько 40 видів гризунів. Найбільш поширені хатня миша, полівка, сірі та чорні пацюки. Ці шкідливі надокучливі дармоїди пристосувались до життя поряд з людьми, використовуючи їх харчові продукти та житло. Вони проникають до будівель (навіть в багатоповерхові будинки) використовувати різні способи — технічними отворами, вентиляціями, виступами в стінах та по стовбурах і гілках дерев, що ростуть поблизу будівлі. Найбільш масове переселення гризунів з поля до осель людини відбувається восени, за деякий час до похолодань. Ці тварини можуть переносити збудників різних інфекційних хвороб, які являються дуже небезпечними для людства. Відомо, що гризуни всеїдні. Дані тварини їдять все що можуть здобути. Вони часто пошкоджують і псують матеріальні цінності, знищують та засмічують продукти харчування.
Найбільше потерпає від гризунів сільське госпотарство і фермерські угіддя. Не існує жодної культурної рослини, яку шкідники не їли б. Відомо, що збитки від «діяльності» гризунів на полях та в зерносховищах складають подекуди більше 20% від зібраного врожаю. В тепличних приміщеннях, садах та присадибних ділянках шкідники пошкоджують коріневища, кору здорових дерев, шкодять саджанцям, розсаді тощо.
Не дивно, що щорічне збільшення чисельності гризунів не є непередбачуваним. Це зумовлено тим, що багато фермерів неправильно використовують землю. Втрати врожаю при збиранні, поверхневий чи нульовий обробіток грунту, нехтування оранкою, своєчасним зароблянням післяжнивних решток, повсюдне порушення сівозміни — призводять до загального розмноження мишей та крис.
Тому, попередження поширення і масове розмноження, а також знищення мишоподібних гризунів є запорукою високої культури землеробства із збереженням густоти посівів сільськогосподарських культур, високого і якісного врожаю як польових, так і кормових культур як у великотоварних господарствах, так і на присадибних ділянках.


Регіональне представництво в місті Кіровограді:

 1. вул. Преображенська, 79 А, офіс 111.
  (будівля Кіровоградської Регіональної Торгово-Промислової Палати)
  Тел/факс: +38 (044) 361-16-10
  +38 (067) 524 38 03


 2. 25000, м. Кіровоград, провулок Центральний, 3\1, оф.15
  (Бізнес центр "Плаза")
  Телефони:
  +38 (0522) 27-75-57
  +38 (050) 487-54-24
  +38 (067) 259-81-94


Представлені в каталозі препарати із регламентами їх застосування дозволяють на сучасному рівні виробляти сільськогосподарську продукцію за європейськими стандартами.