ПАР (Поверхнево - активні речовини)

Поверхнево-активні речовини (ПАР) — це хімікати, які зменшують розтягнення на поверхні рідини, навіть на межі декількох рідин, при цьому полегшується розтікання. ПАР - це речовини, молекули або йони, які зосереджуються під дією молекулярних сил біля поверхні розділу фаз і зменшують поверхневу енергію. Торгова марка UKRAVIT має два препарата, які являються поверхнево-активними речовинами: РАПС-КЛЕЙ і ТАНДЕМ.
РАПС-КЛЕЙ - це засіб, що запобігає несвоєчасному розлущуванню стручків, збільшує урожайність ріпакових посівів та покращує якість урожаю. Діючою речовиною даного засоба є з'єднання клеючих з ПАР. РАПС-КЛЕЙ представлений у вигляді емульгатора, поєднуваний з усіма десикантами. Робочий розчин наноситься на стручки, внаслідок чого створює полімерну плівку, яка не пошкоджується дощем і запобігає пошкодженню та висипанню насіння. Мембрана дуже еластична і за потреби розтягується за ростом стручка. В залежності від об'єму витрати засобу його використовують за 2 або 3 тижні до збирання урожаю. Оброблювати посіви цим препаратом потрібно лише один раз. Період витримання препарату — 2 тижні.
Обробку посівів препаратом роблять з використанням авіаційного обладнання при об'ємі витрати робочого матеріалу не меншій 50 л/га. Завдяки даному засобу насіння в стручках одночасно дозріває за 14 днів, після цього проводиться збір врожаю. Щоб досягти найвищого результату РАПС-КЛЕЙ слід застосовувати на початку дозрівання посівів.
ТАНДЕМ - прилипач, що допомагає підвищенню ефективності впливу сумішей захисту рослин. Захисна плівка - це надійний бар'єр, який природньо створений для запобіганню потрапляння в рослину різних грибкових і вірусних інфекцій, захисту від різноманітних опадів та об'єктів навколишнього середовища . Вона представлена як восковий наліт на поверхні рослини. Рослинний воск добре захищає рослину від всмоктування пестицидів. Доцільно застосовувати ПАР ТАНДЕМ, який допомагає миттєвому всмоктуванню засобів всередину рослини, не пошкоджуючи воскове покриття. За його допомогою дія пестициду підсилюється, а час дії на довго збільшується.
ТАНДЕМ представлений як концентрат, що добре розчинюється. Цей засіб дозволяється використовувати з повним спектром препаратів захисту рослин. Препарат мінімізує натягування оброблюючої суміші на поверхні та допомагає створенню еластичної оболонки, запобігає стіканню хімічних засобів з поверхні рослин. Засіб сприяє ефективнішій дії пестицидів, що доцільно під час нестандартних погодних умов, коли темпи визрівання рослин зменшуються та погіршується попадання розчину на них.
ТАНДЕМ використовується в змішувальній ємності з хімікатами при обробленні культурних рослин, дотримуючись правил застосування кожного із препаратів захисту рослин в співвідношенні 150 мл на 100 л чистої води.


Регіональне представництво в місті Кіровограді:

 1. вул. Преображенська, 79 А, офіс 111.
  (будівля Кіровоградської Регіональної Торгово-Промислової Палати)
  Тел/факс: +38 (044) 361-16-10
  +38 (067) 524 38 03


 2. 25000, м. Кіровоград, провулок Центральний, 3\1, оф.15
  (Бізнес центр "Плаза")
  Телефони:
  +38 (0522) 27-75-57
  +38 (050) 487-54-24
  +38 (067) 259-81-94


Представлені в каталозі препарати із регламентами їх застосування дозволяють на сучасному рівні виробляти сільськогосподарську продукцію за європейськими стандартами.