Монтажні матеріали і кріплення


ТОВ "Варнет Груп" є генеральним дистриб'ютором ТМ "Монтаж"
Торгова марка «Монтаж» надає широкий асортимент товарів для кріплення і монтажних робіт. Дотримуючись принципів виготовлення якісної продукції, наші вироби здивують Вас своєю низькою ціною. Наша продукція встигла завоювати високий попит.
Фірма «Монтаж» виробляє стяжки нейлонові, стійкі до ультрафіолетового випромінювання і не втрачають свої властивості при температурі -40 ° С до + 85 ° С. Так само виготовляємо стяжки під шуруп з нейлону для швидкого і надійного кріплення. Хомут нейлоновий не містить галогенів, має самозагасаючі властивості. Його стандарт пожежонебезпеки UL 94 V-2.
Стяжки металеві мають фіксуючий елемент. Вони призначені для використання в суворій середовищі, високої вологості, при великих перепадах температури і вібрації. Вироби виготовлені з нержавіючої сталі, яка має високу стійкість до корозії. Металевий хомут способед витримати перепади в температурі від -80 ° C до + 538 ° C.
Ізоляційна стрічка пвх має високу клейкість адгезивного шару, морозостійкість і масло- бензостойкость. Має високу стійкість до впливом навколишнього середовища і старіння. Изолента фірми «Монтаж» характеризується відносним подовженням при розриві не менше 190% і опору ізоляції в 0,6 КВ.


ТМ "Монтаж"