Інсектициди

Інсектициди — це пестициди, призначені для захисту рослин від шкідливих комах-паразитів. В залежності шляху проникнення речовин в організм паразитів, відрізняють такі групи: кишкові, контактні, системні, фуміганти.
Кишкові пестициди потрапляють в організм шкідника через органи харчування разом з їжею. Внаслідок всмоктування діючих речовин в кров і розповсюдженню їх по тілу комахи проявляється отруйна дія речовин.
Контактні інсектициди, які проникають в організм комахи через покривні тканини — за безпосереднього контакту з діючою речовиною. Ці препарати ефективно діють на окремих частинах поверхні рослини, на які вони потрапили при обробленніі. Дія таких інсектицидів досить сильно залежить від погодних факторів, особливо дощу, вітру, граду та ін.
Системні або внутрішньорослинні інсектициди всмоктуються вегетативними органами рослин або кореневою системою та переміщуються по судинній системі з поживними речовинами і водою. Посіви стають отруйними для паразитів. Ефективність цих препаратів майже не залежить від погодних умов.
Фуміганти або дихальні пестициди потрапляють в організм комах в пароподібному або газоподібному стані через трахейну систему під час дихання. Внаслідок цього може порушуватись діяльність органів дихання і смерть комах від асфіксії, також можливі інші види отруєнь. Класифікацію цих речовин вважають умовною, так як більшість з них може потрапляти в організм шкідників відразу декількома способами.
Акарициди — засоби та препарати, з допомогою яких ведеться боротьба з кліщами. В основному використовуються для боротьби з кліщами, які являються рослиноїдними.
Приготування розчину для оброблення рослин. Щоб приготувати розчин необхідно в бак системи обприскування налити води у відношенні 1/3 чи 1/2 розміру резервуара, активувати функцію змішування і додати потрібну міру препарату. Приготовлений розчин використовується тільки на протязі 24 годин після приготування. Щоб суміш була однорідною потрібно постійно розмішувати розчин.
Дозування розчину для оброблення. Для польових культур витрата повинна бути в рамках 200-300 л/га, для багаторічних насаджень та закритого грунту вона збільшуватись до 1500 л/га.
Фактори досягнення максимальної ефективності інсектицидів. Професійно відрегулюйте обприскувач у відповідності до рекомендацій. Для зменшення можливості виникнення стійкості у шкідників необхідно чергувати інсектициди з різними формулами дії або використовувати різні їх комбінації.


Регіональне представництво в місті Кіровограді:

 1. вул. Преображенська, 79 А, офіс 111.
  (будівля Кіровоградської Регіональної Торгово-Промислової Палати)
  Тел/факс: +38 (044) 361-16-10
  +38 (067) 524 38 03


 2. 25000, м. Кіровоград, провулок Центральний, 3\1, оф.15
  (Бізнес центр "Плаза")
  Телефони:
  +38 (0522) 27-75-57
  +38 (050) 487-54-24
  +38 (067) 259-81-94


Представлені в каталозі препарати із регламентами їх застосування дозволяють на сучасному рівні виробляти сільськогосподарську продукцію за європейськими стандартами.