Фуміганти

Фуміганти - це хімікати, які виділяють пар або газ, завдяки чому стають токсичними для шкідників і збудників хвороб культурних рослин та паразитів свійського тваринництва. Торгова марка UKRAVIT має засіб, який відноситься до групи фумігантів: СЕЛФОС. Це системний препарат загального спектру дії для боротьби зі шкідниками запасів методом фумігації. Фосфід алюмінію в дозі 560 г/кг є діючою речовиною препарату. СЕЛФОС - це речовина за допомогою якої утворюється газ. Даний препарат відноситься до неорганічних сумішей, що містять метал. Засіб категорично заборонено застосовувати з іншими препаратами захисту рослин. За умови поєднання з водою СЕЛФОС може викликати самозаймання, тому слід дотримуватись всіх правил використання. СЕЛФОС — фумігант з інсектицидною та родентицидною функціями. В результаті потрапляння зачобу в атмосферне повітря спостерігається хімічна реакція фосфіду алюмінію з вологою, що міститься в атмосфері. Це зумовлює розпадання препарату, внаслідок чого відбувається виділення безбарвного газу фосфіну, вуглекислого газу і аміаку. Газ фосфін паралізує нервову систему паразита, в результаті чого настає загальне порушення процесів обміну речовин і перекривається потрапляння кисню до організму, в результаті чого шкідник гине.
При знищенні шкідників засіб залишають на підлозі, поверхні зерна, поміж мішків з насінням, продукцією з урахуванням загальної витрати, обчисленої на увесь об’єм приміщення як завантаженого, так і звільненого від продукції.Зерно, яке зібране насипом таблетки вводять з використанням зондоподібних приладів. Оброблювання сільськогосподарської продукції таблетками засобу відбувається з розміщування їх на спеціальних підставках. СЕЛФОС є середньтоксичним препаратом Переваги препарату:
• препарат широко застосовується на елеваторах та зерносховищах;о створених
• забезпечує 100% винищення комплексу мишей та пацюків на усіх стадіях їх розвитку;
• біологічно активна речовина;
• не залишається в в продуктах сільського господарювання.
Одна упаковка засобу містить 1 кг препарату.


Регіональне представництво в місті Кіровограді:

 1. вул. Преображенська, 79 А, офіс 111.
  (будівля Кіровоградської Регіональної Торгово-Промислової Палати)
  Тел/факс: +38 (044) 361-16-10
  +38 (067) 524 38 03


 2. 25000, м. Кіровоград, провулок Центральний, 3\1, оф.15
  (Бізнес центр "Плаза")
  Телефони:
  +38 (0522) 27-75-57
  +38 (050) 487-54-24
  +38 (067) 259-81-94


Представлені в каталозі препарати із регламентами їх застосування дозволяють на сучасному рівні виробляти сільськогосподарську продукцію за європейськими стандартами.