Добрива з мікроелементами

Гербіциди — це хімічні препарати, які активно використовуються для боротьби зі шкідливими рослинами. Внаслідок того, що ці препарати стали широко застосовувати в аграрній промисловості, врожаї збільшились в декілька разів. Щоб правильно приготувати розчин потрібно чітко слідувати інструкцїї до припарата. Слід уточнити, що приготовленний розчин потрібно використати на протязі доби. Це зумовлено тим, що хімічні властивості елементів можуть знизитись, і обприскування не дасть потрібних результатів боротьби з бур'яном.
Перш за все необхідно приготувати необхідний розчин. Для цього слід виконати наступні дії:
1. Підготувати обладнання для протруювання: упевнитись в справності обприскувача, добре промити бак та інше обладнання протруювального механізму;
2. Заповнити чистою водою бак обприскувача. Зазвичай об'єм води застосовується у співвідношенні до загального розміру резервуара як ½ або ¾ його об'єму;
3. Додати макродобрива(якщо це зазначено в інструкції), мікродобрива АВАНГАРД, пестициди та ретельно перемішати отриману суміш. Слід дотримуватись вказівок щодо співвідношення даних препаратів, що прописані в інструкції;
4. Запевнитись в правильному приготуванні розчину: після ретельного змішування розчин має бути однорідного кольору, без згустків та осаду того чи іншого препарату.
Слід зазначити, що обробка рослин гербіцидами проводиться за умов сприятливих погодніх умов і температурі не вищій 25°С. Зазвичай обприскування проводиться вранці або вечером. Зберігати препатат в непошкодженій упаковці потрібно в сухому темному приміщенні, при температурному режимі від 5°С до 25°С.
Дозування препарату:
Найефективніший результат залежить від розходу робочого розчину. Для польових культур оптимальна доза становить 200-400 л/га, для багаторічних плодово-ягідних насаджень в межах 500-1000 л/га.
Перша медична допомога:
При випадковому потраплянні препарату поверхню шкіри або в очі, необхідно уражене місце ретельно промити чистою теплою водою. Якщо гербіцид потрапив в травну систему, перш за все необхідно викликати швидку допомогу або якнайшвидше звернутись до лікаря. До приїзду медиків необхідно випити велику кількість чистої води та викликати блювання.
Строк придатності:
Препарат може зберігатись 3 роки з дати виготовлення. При тривалому зберіганні можливе незначне утворення осаду, він повністю розчиняється водою i не впливає на якість гербіциду.Регіональне представництво в місті Кіровограді:

 1. вул. Преображенська, 79 А, офіс 111.
  (будівля Кіровоградської Регіональної Торгово-Промислової Палати)
  Тел/факс: +38 (044) 361-16-10
  +38 (067) 524 38 03


 2. 25000, м. Кіровоград, провулок Центральний, 3\1, оф.15
  (Бізнес центр "Плаза")
  Телефони:
  +38 (0522) 27-75-57
  +38 (050) 487-54-24
  +38 (067) 259-81-94


Представлені в каталозі препарати із регламентами їх застосування дозволяють на сучасному рівні виробляти сільськогосподарську продукцію за європейськими стандартами.