Десиканти

Десиканти — хімікати, що застосовуються в господарюванні для підсушування посівів при їх дозріванні. Допущено ці речовини відносяться до гербіцидів так, як вони впливають на рослини, провокуючи зневоднення тканин, що призводить до їх знищення. Оброблювання проводиться заздалегідь до збору врожаю з метою прискорення дозрівання, максимальному збиранні, підвищення рівня якості продукції. В даний час у якості десикантів широко використовують багато швидкодіючих контактних речовин і системних, та інших.
Застосування гліфосатів для десикації посівів є доцільним притаких умовах:
1. Для прискорення дозрівання і більш раннього одержання врожаю.
2. Для зниження вологості врожаю при високій засміченості посівів, при потребі знищення бур'янів.
3. Для уникнення дозрівання вегетативних органів бур'янів у посівах.
4. Для дефоліації ( поступове відмирання листя з відтоком поживних речовиндо насіння) посівів.
Приготування суміші для оброблення
Щоб приготувати сумыш для оброблення бак приладу для обприскування наповнити водою на 1/3 чи 1/2 частину об’єму резервуара обприскувача, ввімкнути функцію перемішування і додати потрібну дозу препарату. На протязі декількох хвилин додати води до 3/4 об’єму бака. За потреби долити необхідну кількість ПАР. Долити бак обприскувача до повного об’єму при ввімкненній функції перемішування. Приготовлену суміш використати в день його приготування, оскільки при тривалому його зберіганні втрачаються властивості виконуваних функцій препаратів. При внесенні десиканту режим змішування має бути постійно ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані.
Норма витрати робочого розчину
Для наземного обприскування норма витрати повинна бути в межах 200-300 л/га. При обприскуванні авіахімметодом норма витрата повинна становити — 70-120 л/га.
Особливості досягнення максимальної ефективності десикантів
Професійно відрегулюйте обприскувач в залежності до рекомендацій. При проведенні десикації температура повітря повина бути не більше 22-25°С при мінімальній швидкості вітру не більше 3-4 м/с.


Регіональне представництво в місті Кіровограді:

 1. вул. Преображенська, 79 А, офіс 111.
  (будівля Кіровоградської Регіональної Торгово-Промислової Палати)
  Тел/факс: +38 (044) 361-16-10
  +38 (067) 524 38 03


 2. 25000, м. Кіровоград, провулок Центральний, 3\1, оф.15
  (Бізнес центр "Плаза")
  Телефони:
  +38 (0522) 27-75-57
  +38 (050) 487-54-24
  +38 (067) 259-81-94


Представлені в каталозі препарати із регламентами їх застосування дозволяють на сучасному рівні виробляти сільськогосподарську продукцію за європейськими стандартами.